top of page
Boş kamyon

Parça Eşya Taşıma

İstanbul Aksu Nakliyat

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Aksu Aksu İstanbul Nakliyat Parça Eşya Taşıma


            Taşınma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için, nakliyat dünyasında en iyi hizmet anlayışını benimseyen şirketler benimsenmelidir. Aksu İstanbul Nakliyat parça eşya taşıma hizmetleriyle tanınan firmamız, küçük ebattaki eşyalarınızı, hesaplı ve avantajlı parça eşya taşıma sistemi ile taşımaktadır. Parça taşıma, bir yerden bir yere taşıma işlemlerinde, araçta kalan boşluklara başka bir müşterinin eşyasını taşıma işidir. Bu işte de paketleme işleminde özel kutulama seçenekleri tercih edilmektedir. Aksu İstanbul Nakliyat parça eşya taşıma hizmetleriyle, pratik, ekonomik ve güvenli nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunuyoruz. Yılın her gününde, dört mevsim hizmet veren konunun uzmanı ekiplerimiz, kaliteli çözüm yöntemleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir.

 Tecrübeli Eleman

            Eşyalarınızın taşınması işlemi, her zaman için tecrübeli eleman kategorisini gerektiren bir husustur. Konusunda uzman olmayan veya acemi olan kişiler, bu sektörde büyük bir sıkıntı meydana getirmektedir. Eşya paketleme işleminden anlamayan ve eşyaların güvenli bir şekilde istiflenmesinden anlamayan kişiler, eşyalarınıza zarar verebilir. Bu nedenle, gerek eşya paketleme olsun, gerekse eşyaların yük aracına yüklenmesi olsun, tecrübeli kişilerle çalışmak son derece önemlidir.

Araç Faktörü

 

            Evden eve nakliyat hizmetlerinde ve parça eşya taşıma hizmetlerinde profesyonel olan firmamız, son model araçlarla çalışarak, yolda kalma gibi sorunları büyük ölçüde çözüme kavuşturmuştur. Bakımlı, modern ve ful özellikli araçlarla, taşıma işleminde hızlı ve etkili çözümleri kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu araçlar, eşyaların güvenliğini kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Teknik özellikleriyle birinci sınıf araç kategorisindeki bu yük araçlarımız, oldukça kaliteli ve etkili özellikleri bir araya getirmiştir. Asansörlü araçlarımız da son modeldir ve güvenli taşıma sektörünün en önemli unsuru olarak değerlendirilmektedir.

 

            Kullanışlılığı ile ön plana çıkan bu asansörler, bu sektörde hızlı taşıma işlemlerinin gelişmesinde büyük öneme sahiptir. Bu araçların kullanımı da yine tecrübe ister. Özel ehliyetle kullanılan bu araçlar, vinç kategorisinde değerlendirilmektedir. Eşya taşıma işlemlerinde güvenlik önlemlerinin doğru bir şekilde alınması, prosedüre göre bu eşyaların taşınması, yüklenmesi ve zamanında adrese teslim edilmesi, çalışma prensiplerimizi oluşturmaktadır.

 Gözünüz Arkada Kalmasın

 

            Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına kadar birçok kategoride, güncellenen taşıma işlemlerimizde, işin kusursuz olması için en iyi teknikleri tercih ediyoruz. Mesela ev taşıma işleminden önce, çıkabilecek aksaklıkları eksper hizmet ile tespit ediyoruz. Bu hizmetle birlikte sorunsuz paketleme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aksu İstanbul Nakliyat parça eşya taşıma hizmetlerinde de, çıkabilecek aksaklıkların kolay bir şekilde tespit edilmesi önemli bir husustur. Eşyaların cinsi, cinsine göre paketlenmesi ve en güvenli taşıma seçeneklerinin tespit edilmesi, bu kategorideki önemli hususlardan biridir. Asansöre engel olacak ağaçların, elektrik tellerinin ve benzeri engellerin tespiti, sağlıklı taşıma işlemi kategorisinde son derece önemlidir.
 

            Eşyaların dengeli bir şekilde pencereden içeri alınması da çok önemlidir. Asansörün altında durmak ciddi yaralanmalara hatta ölümlere neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için firmamız, gerekli önlemleri almaktadır. Tecrübeli elemanlarımız eşyayı kabine yerleştirme konusunda profesyoneldir. Asansör kazalarının olmaması için en iyi taşıma programlarını tercih ediyoruz. Beklenmedik kazaların meydana gelmesi durumunda zararının sigorta tarafından karşılanmasını istiyorsanız, eşyaları araca yüklemeden sigortalamanız gerekir. Sigortalama işleminde fotoğraflama işlemleri ilk sırada yer alan işlemdir. Dört mevsim hizmet anlayışı ile bütün kötü hava koşullarında çalışmaya devam ediyoruz. Araçlarımız yirmi dört saat yoldadır. 

            Dinlenerek gerçekleştirilen bu taşıma işlemlerinde, can ve mal güvenliği birinci kuralımızdır. Emanet edilen eşyaları kendi eşyamız gibi taşırız. Bu nedenle en iyi yöntemleri tercih ederiz. Eşya taşıma işlemlerinde birinci başarılı olmanın gereklerini sürekli olarak yeniliyoruz.
 

bottom of page